Caracteristici generale
| Tip cantar | diagnostic |
| Greutate maxima | 180 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Afisarea grasimii corporale | da |
| Indicarea proporției de umiditate din organism | da |
| Indicarea masei osoase | da |
| Indicarea metabolismului bazic / activ | da |
| Indicele de masa corporala | da |
| Indicarea masei musculare | da |
| Nivelul de grăsime visceral (intern) | da |
| Baterii | 3 x AAA |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 28x28x2.3 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Naipo |
| Cod EAN | 712376778727 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Naipo NP-BS01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.