| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | fontă |
| Debit maxim | 3000 l/h |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 45 m |
| Max. viteza | 2850 rpm |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Capacitate vas hidrofor | 24 l |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Incraft |
| Cod EAN | 2000142869884, 2009997380667 |









