Caracteristici generale
| Putere | 1600 W |
| Capacitate cuptor | 50 l |
| Oprire automată | da |
| Semnal sonor | da |
| Iluminat interior | da |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 445x580x450 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 13 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Eurolux |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa RAF R.5316 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.