Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Pentru jocuri | da |
| Platformă | Windows ,
MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 2 |
| Conector | USB |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 0.55 kg |
| Producător | Bloody |
| Cod EAN | 4711421979498 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Bloody G230 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.