Caracteristici generale
| Tip | intraauriculare |
| Platformă | iOS ,
Android |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 6.8 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20-20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 7 h:m |
| Durată de redare cu husă | 21 h |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 50 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 300 mAh |
| Culoare | negru |
| Specificații suplimentare | Greutate: 68 gr |
Alte informații
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 6925281979538 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti JBL Live Free NC+ TWS Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.