| Tip | intraauriculare |
| Platformă | iOS , Android |
| Sistem acustic | închis cu reducerea zgomotului |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 6.8 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20-20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 7 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Culoare | alb |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 050036378338 |









