Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth ,
Wi-Fi |
| Compatibilitate | iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | OLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.61 " |
| Rezoluție afișare | 352x430 |
| Procesor | Apple S7 |
| Număr de nuclee | 2 |
| Memorie interna | 32 Gb |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Funcția de căutare telefonică | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Mod de notificare | vibrație / sunet |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Controlul camerei smartphone | da |
| GPS | da |
| Accelerometru | da |
| Senzor de lumina | da |
| Giroscop | da |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Materialul carcasei | aluminiu |
| Geam | Ion-X |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | bej |
| Marime | 130–200 |
| Dimensiuni | 41x35x10.7 mm |
| Greutate | 32 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Apple |
| Cod EAN | 194252588925, 194252589045, 194252589168 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Apple Watch Series 7 41mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band (MKMY3) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.