| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 620х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 430х340 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | grafit |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 4 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 115 mm |
| Producător | Elefant |









