Caracteristici generale
| Tip | trepied-monopied |
| Lungime | 21-111 cm |
| Conectori | USB Type-C |
| Illuminarea | da |
| Telecomandă | da |
| Material | metal ,
plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 235 g |
| Dimensiuni | 210х59х35 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.4 kg |
| Producător | Proove |
| Cod EAN | 6901111641899 |
Specificațiile și imaginile produsului Monopod pentru selfie Proove Selfie Lume Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.