Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell,
62 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 189 mm |
| Lungimea lamei | 79 mm |
| Lungimea mânerului | 110 mm |
| Grosimea lamei | 2.7 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 100 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.16 kg |
| Producător | Böker Magnum |
| Cod EAN | 4045011276156, 788857790441 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Böker Magnum Skruva 01SC011 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.