Caracteristici generale
| Tip | universal |
| Material de mâner | piele |
| Mâner de culoare | maro |
| Material de lamă | oțel |
| Lungimea cuțitului | 200 mm |
| Lungimea lamei | 95 mm |
| Lungimea mânerului | 105 mm |
| Grosimea lamei | 3 mm |
| Greutate | 70 g |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Fox Knives Campeggio Vintage 638 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.