Caracteristici generale
| Numarul coşuri | 3 |
| Capacitate coşuri | 7 l |
| Material coşuri | plastic |
| Recipient pentru orez | da |
| Capacitate rezervor de apa | 0.5 l |
| Tip de gestionare | mecanic |
| Putere | 400 W |
| Indicator nivel apă | da |
| Cronometrul | da |
| Carcasă | inox ,
plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 374x215x271 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Russell Hobbs |
| Cod EAN | 5038061138887 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de gătit cu aburi Russell Hobbs 26530-56 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.