Caracteristici generale
| Tip | husa |
| Compatibilitate | 15.4 " |
| Material | neopren |
| Culoare | galben |
| Dimensiuni externe | 365x270x40 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 360x265x35 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dicota |
Specificațiile și imaginile produsului Husă pentru laptop Dicota Perfect Skin Yellow (N19608N) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.