Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Turația în gol | 1500 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5500 min‾¹ |
| Energia de impact | 1.8 J |
| Diametrul găurii în lemn | 26 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 20 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Valiză de protecţie | nu |
| Greutate | 2.3 kg |
| Altele | Fara acumulator si charger |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dedra |
| Cod EAN | 5902628704801 |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor Dedra DED7048 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.