Caracteristici generale
| Înălţime | 65 mm |
| Diametru | 510 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 6400 K |
| Putere maxima per bec | 48 W |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material abajur | plastic |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985551555 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Horoz Phantom-48 6400K (027002004801) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.