Caracteristici generale
| Serie | Emse |
| Culoare carcasă | stejar/alb |
| Material | PAL |
| Lățime | 53.8 cm |
| Adâncime | 19.6 cm |
| înălțime | 108 cm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Trendy Emse Sapphire Oak/White 53.8x108x19.6cm GTR005594 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.