Caracteristici generale
| Tip | motouneltei |
| Lungimea lamei | 45 cm |
| Tipul cuțitului | bilateral |
| Frecvența tăietorului | 2700 1/min |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea a acumulatorului | 2.5 Ah |
| Greutate | 4.2 kg |
| Dimensiunile | 2910х122х240 mm |
| Altele | fara batarie și încarcator |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de tuns gard viu cu acumulator Karcher PGS 4-18 Battery (1.444-210.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.