Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 15.6 inch |
| Rezolutie
?
| 1920x1080 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | Anti-Glare |
| Tip procesor | AMD Ryzen™ 7 |
| Procesor | R7-5700U |
| Număr de nuclee | 8 |
| Frecvență procesor | 1.8 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 4.3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 512 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | AMD Radeon Graphics |
| Capacitatea bateriei | 58 Wh |
| Durata de viață maximă a bateriei | 10 h |
| Port HDMI
?
| da |
| USB type C | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Tastatură iluminată | nu |
| Culoare exterior | argintiu |
| Dimensiuni | 359x233x19 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.76 kg |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4711474440631 |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Acer Aspire Lite 15 AL15-41P Silver (NX.J98EU.002) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.