| Locație | linear |
| Lățime | 113 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 168 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 113x168x60 cm |
| Număr sertare | 1 |
| Număr de dulapuri | 3 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar taho |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | stejar taho |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |
| Cod EAN | 2009997350295 |









