| Cu sertare | da |
| Locație | de colț |
| Lățime | 130 cm |
| Adâncime | 94 cm |
| Înălțime | 162 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 130x162x94 cm |
| Număr sertare | 3 |
| Număr de dulapuri | 1 |
| Culoare carcasă | stejar taho |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | stejar taho |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Пехотин |









