Caracteristici generale
| Locație | de colț ,
linear |
| Lățime | 165.1 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 76.2 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 165.1x76.2x40 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | PAL |
| Сuloare fațadă | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |
| Cod EAN | 2009885020439 |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Magnusplus Transformer Spacy 2 Oak Sonoma/White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.