| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb/gri |
| Material husei | poliester |
| Componenta | MemoryFoam , spumă Air Visco |
| Poziția de somn | pe lateral , pe spate , pe burtă |
| Anatomică | da |
| Husa detașabilă | da |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Efect de memorie | da |
| Dimensiuni | 67x36x12 cm |
| Lungime | 67 cm |
| Lățime | 36 cm |
| Înălţime | 12 cm |
| Producător | Askona |









