Este acoperit cu țesătură din microfibră de carbon. Nu reține electricitatea statică și echilibrează căldura.
| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | 98% microfibră , 2% fibră de carbon |
| Componenta | silicon |
| Duritate | mediu |
| Poziția de somn | universala |
| Dimensiuni | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Greutate | 800 gr |
| Producător | Lova |









