| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | bumbac |
| Componenta | 70% Pană, 30% Puf |
| Duritate | moale |
| Poziția de somn | universala |
| Hipoalergenic | nu |
| Dimensiuni | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Greutate | 1000 gr |
| Producător | PernaMD |
| Cod EAN | 8985200920094 |









