| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Material husei | microfibră |
| Componenta | microfibră |
| Poziția de somn | universala |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Hipoalergenic | da |
| Desen | monocrom |
| Dimensiuni | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Producător | Othello |
| Cod EAN | 2400000549345 |









