Caracteristici generale
| Tipul | de colț |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Numărul de cârlige | 2 |
| Materialul | metal ,
plastic |
| Culoare | alb |
| Lungimea | 25 cm |
| Adîncimea | 25 cm |
| Înălțimea | 260 cm |
| Instalarea | de perete |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Primanova White N39 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.