Caracteristici generale
| Tip | 2.0 |
| Putere totală | 16 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 4 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
FM ,
USB ,
TF ,
AUX |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 2200 mAh |
| Dimensiuni | 227x90x90 mm |
| Greutate | 0.82 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Defender |
| Cod EAN | 4714033657303 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Defender G30 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.