Caracteristici generale
| Capacitate | 50 l |
| Putere | 1.8 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 2 |
| Tipul elementelor de incalzire | "uscat" |
| Timp de încălzire | 1:32 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 80 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | email cu titan |
| Garanţie pe rezervor | 5 ani |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 553x450x470 mm |
| Greutate | 16 kg |
| Țara producătoare | Italia |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ariston |
| Cod EAN | 5414849785489 |
Specificațiile și imaginile produsului Boiler electric Ariston Pro1 Eco 50V 1.8K PL Dry (3201854) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.