| Tip | combinat |
| Conexiune serpentina | dreapta |
| Capacitate | 80 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 1.8 kW |
| Numărul elementelor de incalzire | 1 |
| Tipul elementelor de incalzire | "umed" |
| Timp de încălzire | 2:27 h:min |
| Temperatură maximă de funcionare | 75 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| LCD display | nu |
| Indicaţie pornire | da |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | |
| Garanţie pe rezervor | 3 ani |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 450x758x480 mm |
| Greutate | 22 kg |
| Țara producătoare | Italia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 24.5 kg |
| Producător | Ariston |
| Cod EAN | 5414849785403 |








