| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 3840x2160 |
| Format ecran | 16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 2000 lumeni |
| Contrast | 1700:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.65 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 20 W |
| Durata de viață a lămpii | 25000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Dimensiuni | 252x246x246 mm |
| Greutate | 5.3 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8 kg |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 6942351409382 |









