| Tip | combi steamer |
| Tip cuptor | electric |
| Control | mecanic |
| Puterea generală | 27.5 kW |
| Numărul de niveluri | 10 |
| Distanța dintre niveluri | 80 mm |
| Regimul de temperatură | 100-270 °С |
| Niveluri de umidificare cu abur | 5 |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1130x850x1041 mm |
| Greutate | 140 kg |
| Țara producătorului | Italia |
| Producător | Tecnoeka |
| Cod EAN | 2700000267554 |









