Caracteristici generale
| Tip | fără arcuri |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Husă detașabilă | da |
| Dimensiune | 180x200 cm |
| Lățime | 180 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 23 cm |
| Duritate | mediu |
| Efect de memorie | este |
| Materialul 1 | viscoelastic |
| Material 2 | spumă HR |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Lova |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Lova Visco Prime 3300000963 180x200cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.