| Colecția | Matrix |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 240х340 cm |
| Lungimea | 340 cm |
| Lățimea | 240 cm |
| Grosimea | 13 mm |
| Suprafața | 8.16 m² |
| Culoare | maro |
| Ornament | geometrie |
| Conținut | polipropilen |
| Țara producătoare | Moldova |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor |
| Producător | Covoare Ungheni |









