| Tip | intraauriculare |
| Platformă | Android , iOS , Windows , MacOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | cu fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 10 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | USB Type-C |
| Controlul volumului | da |
| Culoare | violet |
| Dimensiune | 60x17.5x60 mm |
| Greutate | 40 g |
| Producător | Thomson |
| Cod EAN | 4047443507075 |









