| Colecția | Sila Lux |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200х290 cm |
| Lungimea | 290 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 10 mm |
| Densitatea | 588000 puncte/m² |
| Culoare | albastru/gri |
| Ornament | abstracție , geometrie |
| Conținut | poliester , polipropilen |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor , camera copiilor |
| Producător | Made in Turkey |









