Caracteristici generale
| Tip | flatbed |
| Tip senzor | CIS |
| Sursă de lumină | Lumina naturală sau cu LED |
| Format | A4 |
| Rezoluţie optică | 600x600 dp |
| Rezoluție interpolată | 1200x1200 dpi |
| Adâncime culoare | 30 biți |
| Viteză de scanare color | 35 |
| Viteză de scanare alb-negru | 35 |
| Interfață | USB |
| Consum energie | 11 W |
| Dimensiuni | 296х169х176 mm |
| Greutate | 3.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.56 kg |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946685908 |
Specificațiile și imaginile produsului Scanner Epson WorkForce DS-530II sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.