Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 32 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.9 mm |
| Grosimea fundului | 3.2 mm |
| înălțime | 20 mm |
| Dimensiune | 32х2 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | ceramică |
| Material de mânerul | bachelită ,
soft-touch |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Greutate | 92 gr |
Alte informații
| Producător | Fissman |
| Cod EAN | 4895204146205 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Fissman Fiore 4620 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.