| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | stewpot |
| Diametru | 36 cm |
| Capacitate | 6 l |
| Material | oțel |
| înălțime | 65 mm |
| Material de mânerul | otel |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Culoarea | inox |
| Greutatea brută | 2.18 kg |
| Producător | Korkmaz |
| Cod EAN | 8691607011951 |
























