Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | nu |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | aluminiu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 5 mm |
| Grosimea fundului | 5 mm |
| înălțime | 59 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Greutate | 1537 gr |
| Culoarea | gri |
Alte informații
| Producător | Talko |
| Cod EAN | 4820254631678 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Talko D50261 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.