Caracteristici generale
| Mâner lung | nu |
| Material mâner | plastic |
| Material parte de lucru | cauciuc |
| Lungime maximă | 20 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Dimensiuni | 20х30 cm |
| Mâner telescopic | nu |
| Culoare | portocaliu ,
gri |
Alte informații
| Producător | Airline |
| Cod EAN | 4607085245720 |
Specificațiile și imaginile produsului Răzuitor pentru ferestre Airline AB-M-03 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.