| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Putere maximă de aspirare | 120 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Diametrul exterior al pompei | 100 mm |
| Greutate | 9.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9.5 kg |
| Producător | Micul Fermier |
| Cod EAN | 6426910028547 |









