| Tip | pentru copii , adulți |
| Categorie | unisex |
| Marimea | 35-38 |
| Culoare | negru |
| Shell | polipropilen |
| Fixare | buckley , șireturi |
| Rama | polipropilenă |
| Lungime rama | 219 mm |
| Roți | Powerslide |
| Mărimea roți | 72 mm |
| Rigiditatea roți | 85A |
| Numărul de roți | 4 |
| Material roți | poliuretan |
| Rulmenți | ABEC 7 |
| Frână | da |
| Culisante | da |
| Producător | Powerslide |








