Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | pentru clătite |
| Diametru | 27 cm |
| Capacitate | 1.2 l |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 4.5 mm |
| Grosimea fundului | 5.5 mm |
| înălțime | 30 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | minerală |
| Material de mânerul | inox |
| Inducţie | da |
| Greutate | 870 gr |
| Culoarea | cupru |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Pensofal Magnifiqa Diamond Pro PEN 6914 27cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.