| Tip instalare | de suprafaţă |
| Materialul carcasei | inox/plastic |
| Debit maxim | 4600 l/h |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 45 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Presiune maxima | 5.3 bar |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 14.1 kg |
| Dimensiuni | 496x273x498 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Black&Decker |









