| Tip de lampă | halogen , LED |
| Număr de lămpi | 4 |
| Voltaj | 220 V |
| Putere | 35 W |
| Soclu | GU10 |
| Clasă de protecţie | I |
| Culoare | negru , auriu |
| Materialul carcasei | metal |
| Materialul armei | metal |
| Înălţime | 1500 mm |
| Dimensiuni | 800х1500х180 mm |
| Greutate | 1.8 kg |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807523454 |









