Caracteristici generale
| Factor de formă | 2.5" |
| Capacitate | 256 GB |
| Interfață | SATA III |
| Rata de transfer la citire | 580 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 570 MB/s |
| Rezistența la impact în timpul funcționării | 1500 G |
| MTBF | 1.5e+006 ore |
| Tip de memorie | TLC |
| Dimensiuni | 100.4x70x7 mm |
| Greutate | 60 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | KingSpec |
| Cod EAN | 6950509983202 |
Specificațiile și imaginile produsului Solid State Drive (SSD) KingSpec 256Gb (P3-256GB) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.