Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 43 cm |
| Înălțime | 18 cm |
| Dimensiuni | 55х43х18 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 12.5 кg |
| Țară producătoare | Ucraina |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Colombo Status 55 (S23115500) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.