Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Dimensiuni | 60х45х19 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 14.1 кg |
| Țară producătoare | Ucraina |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Colombo Status 60 (S23116000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.