Caracteristici generale
| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 300 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | rețea |
| Interfețe | Bluetooth ,
Gui ,
Mic ,
USB ,
AUX |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Display | da |
| Dimensiuni | 550x280x310 mm |
| Greutate | 9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Panasonic |
| Cod EAN | 8887549853418 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Panasonic SC-TMAX15GSK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.