Caracteristici generale
| Diagonală ecran | 32 inch |
| Rezoluţie | (HD) 1366x768 |
| Tipul de matrice | LED |
| Frecvență ecranului | 50 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) | 10 |
| Luminozitate | 350 cd/m² |
| Contrast | 1000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | OS Tizen |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| Telecomanda | da |
| Ieșire pentru căști | da |
| HDMI | 2 |
| USB | 1 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI | 1 |
| Ieşire sunet | 10 W |
| Consum de energie | 50 W/h |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 733х438х72 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 733х451х117 mm |
| Greutate cu stativ | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 2009997936895 |
Specificațiile și imaginile produsului Televizor Samsung UA32H5000FKXXM sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.